Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni

  • 40 m²

Gelegen binnen 10 minuten rjden weg van Thermen van Caracalla, heeft Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni Rome een eenvoudige toegang tot Flaminio treinstation dat op 6 km afstand ligt. Het maximale aantal gasten van dit appartement van 40 m² is 4.

Dit appartement is voorzien van airconditioning, en biedt een zitruimte en een woonkamer, evenals uitzicht over de stad. Gasten van de accommodatie zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger, badjassen en handdoeken. Bovendien is er ook een bidet, een apart toilet en een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Dit 1-badkamer appartement ligt op een eersteklas locatie in Rome dicht bij metrostation Ponte Lungo, binnen 10 minuten wandelafstand. 1-slaapkamer Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni ligt tevens op 2 km van het Gouden huis van Nero. De Trevifontein ligt ook binnen 15 minuten rijden verderop. De dichtstbijzijnde bushalte bij deze accommodatie is Monselice/Stazione Tuscolana, het is binnen 150 meter loopafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni Rome
Metro Re Di Roma & Wi-Fi
Mobiele prijsaanbieding

Metro Re Di Roma & Wi-Fi

169 m van de accommodatie
USD 334 USD 301
per nacht
Ych-Charming Home Near San Giovanni
Mobiele prijsaanbieding

Ych-Charming Home Near San Giovanni

215 m van de accommodatie
Appartamento Jazznblues House
Mobiele prijsaanbieding

Appartamento Jazznblues House

9.7
Voortreffelijk 19 beoordelingen
232 m van de accommodatie
USD 145 USD 131
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer058091-LOC-17370,IT058091C2RBSCBX94
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni te vinden?
      Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni is in de Appio Latino wijk van Rome gesitueerd, binnen een 10-minuten rijafstand van Thermen van Caracalla.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni?
      Populaire plekken in de buurt van Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni zijn onder andere de Trevifontein, Thermen van Caracalla, het Gouden huis van Nero.
    • Hoeveel kost het om bij Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni te verblijven?
      De huurprijs van Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni is €239.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Pompi en Jigger Drink Bistrot Wine restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Wordt internet in Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni aangeboden?
      Ja, Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni biedt wifi.
    • Is er een keuken in Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni?
      Bij Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni vinden gasten een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 40 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Alaya - New, Central & Luxury Apt In San Giovanni Rome

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten